پنجره ویلایی دوجداره UPVC

پنجره ویلایی

پنجره ویلایی ورودی برای عبور نور و هوا به فضای داخلی خانه است و روی دیوار نصب می شود، بهتر است مدل پنجره ساختمان ویلایی بزرگ و متناسب انتخاب شود.

انواع مدل های مختلف پنجره را باید با توجه به سبک معماری داخلی و نمای ساختمان تان انتخاب کنید. انواع پنجره چوبی، فلزی، فایبرگلاس، PVC و UPVC کاربرد دارند.

تاثیر پنجره در نمای داخلی و خارجی ساختمان را در نظر بگیرید و حساسیت بیشتری را به خرج دهید تا بتوانید نمای خارجی و داخلی ساختمان خود را متفاوت کنید.

پنجره تمام قد شیشه ای بهترین گزینه برای خانه هایی است که اطراف خود منظره ای بسیار زیبا مانند جنگل، دریا و اقیانوس دارند.

مدل پنجره ویلایی

مدل پنجره ویلایی تمام قد شیشه ای مانند پوستری بزرگ و زیبا عمل می کند، با قابلیت تغییر نما در هر ساعت از شبانه روز و لذت نشستن در کنار این پنجره ها و نوشیدن یک فنجان قهوه یا چای قابل وصف نیست.

در ساخت پنجره از شیشه های مات یا شفاف درون قاب استفاده می شود و انتخاب رنگ قاب پنجره یکی از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

قاب این مدل پنجره در انواع طرح و رنگ های مختلف موجود هستند و بهتر است رنگ و طرح پنجره را با توجه به رنگ و طرح نمای خارجی ساختمان انتخاب کنید.

انتخاب شیشه مناسب برای پنجره مانند شیشه ساده، شیشه رنگی و شیشه رفلکس و شیشه های دو یا چند جداره مهم است، امروزه شیشه های چند جداره در طراحی پنجره های ساختمان به صرفه است.

پنجره ساختمان ویلایی

برای انتخاب و نصب پنجره ساختمان ویلایی معمولا در مناطق خوش آب و هوا مانند شمال که دارای رطوبت هستند، نه تنها نوع پنجره‌، بلکه نحوه قرارگیری آن نیز اهمیت دارد.

علاوه بر رنگ، مدل، طرح و نوع بازشوی پنجره، باید نصب آن در ساختمان با توجه به جهش وزش باد باشد و ضرورت استفاده از پنجره‌های مرغوب تنها به متعادل ساختن هوا محدود نمی ‌شود.

پنجره‌ راهی برای نفوذ به ساختمان است و بهتر است از مدل ضد سرقت و ایمن استفاده شود، مدل پنجره UPVC ضد سرقت و تجهیزات مناسب بسیار ایده آل است.

مدل پنجره ساختمان با توجه به پروفیل، شیشه، یراق و دستگیره انتخاب و نصب می شود. پنجره‌ آلومینیومی رسانای گرماست از این رو عایق مناسبی نیست.

پنجره بزرگ ویلایی

پنجره بزرگ ویلایی دوجداره UPVC علاوه بر زیبایی، در برابر حرارت عایق است و برای استفاده در ویلاهای شمال بهترین گزینه محسوب می شود.

نصب پنجره‌ بزرگ ویلایی فضای شما را در طول روز از نور طبیعی و مناظر بیرون بی نصیب نمی گذارد و با کمک گرفتن از پروفیل‌های چند حفره‌ای ارائه می شود.

پروفیل‌های چند حفره‌ای عایق بودن پنجره‌ UPVC را افزایش می دهد و تفاوت چشمگیری از نظر عملکرد و کیفیت با پنجره‌های آلومینیومی دارد.